EciLa dIFuSioN CsComunity
<strong><span style="font-size: 11px; line-height: normal">Bine Ati Venit Pe Forumul Nostru va Uram Mult SuCces!</span></strong>

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

EciLa dIFuSioN CsComunity
<strong><span style="font-size: 11px; line-height: normal">Bine Ati Venit Pe Forumul Nostru va Uram Mult SuCces!</span></strong>
EciLa dIFuSioN CsComunity
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Arta lui Adam Haynes

3 participanți

In jos

Arta lui Adam Haynes Empty Arta lui Adam Haynes

Mesaj  genNn Mier Aug 03, 2011 4:54 am

Adam Haynes s-a nascut si a crescut in Central Oregon. Pasiunea sa pentru arta a prins aripi inca de cand era copil in tabara Sherman din Oregon, unde lipsa televizorului dar prezenta unei biblioteci foarte vaste l-a inspirat sa se apuce de desen. A inceput sa reproduca pe foaie diversele peisaje imaginare. Cand a crescut a iubit natura si toate activitatile ce presupuneau iesitul din casa, mai ales sporturile de iarna. Ceva mai tarziu s-a mutat in Bozeman pentru a-si putea urmari cariera artistica si a studiat in cadrul Universitatii din Montana.

Haynes produce ilustratii de stock, compozitiile sale surprind de cele mai multe ori peisaje urbane sau naturale foarte complexe. Printre clientii sai se numara Nike 6.0 (am postat toata campania… nu m-am putut abtine), ESPN, Fuel TV, Timberland Boot Co., Tonka, Quiksilver si Adidas.Arta lui Adam Haynes 0213


Ultima editare efectuata de catre genNn in Lun Aug 08, 2011 3:58 am, editata de 1 ori
genNn
genNn

Mesaje : 49
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 29
Localizare : pitesti

Sus In jos

Arta lui Adam Haynes Empty Re: Jokuletzuu

Mesaj  Niko ;x Sam Aug 06, 2011 10:11 am

Mi se pare ciudat
Niko ;x
Niko ;x

Mesaje : 183
Data de inscriere : 14/07/2011
Varsta : 25
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Arta lui Adam Haynes Empty Re: Arta lui Adam Haynes

Mesaj  AnArkY Lun Aug 15, 2011 6:32 am

Zici kai mapa de hns=))
AnArkY
AnArkY

Mesaje : 160
Data de inscriere : 01/07/2011
Varsta : 25
Localizare : Bucuresti

https://ecila-zapto.forumgratuit.ro

Sus In jos

Arta lui Adam Haynes Empty Re: Arta lui Adam Haynes

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum